63 Urfa Dürüm Evi İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

63 Urfa Dürüm Evi

Tam adres bilgisi Fahrettin Kerim Gökay Cad. Sarayönü Sok. No: 44 Daire: 2, Kuyubaşı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 347 00 19 şeklindedir. Firmality ile 63 Urfa Dürüm Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

63 Urfa Dürüm Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. 63 Urfa Dürüm Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

63 Urfa Dürüm Evi, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. 63 Urfa Dürüm Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

63 Urfa Dürüm Evi irtibat numarası kaçtır?

63 Urfa Dürüm Evi firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 347 00 19 numarasıdır. 63 Urfa Dürüm Evi adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

63 Urfa Dürüm Evi firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan 63 Urfa Dürüm Evi, Fahrettin Kerim Gökay Cad. Sarayönü Sok. No: 44 Daire: 2, Kuyubaşı, Kadıköy, İstanbul adresindedir. 63 Urfa Dürüm Evi firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > 63 Urfa Dürüm Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi