66 Özlem Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Fatih Mah. Yakacık Cad. No: 69, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul

66 Özlem Kebap İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

66 Özlem Kebap

Tam adres bilgisi Fatih Mah. Yakacık Cad. No: 69, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 311 26 95 şeklindedir. Firmality ile 66 Özlem Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

66 Özlem Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. 66 Özlem Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

66 Özlem Kebap, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. 66 Özlem Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

66 Özlem Kebap irtibat numarası kaçtır?

66 Özlem Kebap firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 311 26 95 numarasıdır. 66 Özlem Kebap adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

66 Özlem Kebap firmasının adresi nedir?

66 Özlem Kebap firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Fatih Mah. Yakacık Cad. No: 69, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, 66 Özlem Kebap firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > 66 Özlem Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi