Abooov Adanalı Dürümcü Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. No: 78 Daire: 2, Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul

Abooov Adanalı Dürümcü İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Abooov Adanalı Dürümcü

Tam adres bilgisi Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. No: 78 Daire: 2, Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 550 36 35 şeklindedir. Firmality ile Abooov Adanalı Dürümcü konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Abooov Adanalı Dürümcü konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Abooov Adanalı Dürümcü konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Abooov Adanalı Dürümcü, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Abooov Adanalı Dürümcü hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Abooov Adanalı Dürümcü telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Abooov Adanalı Dürümcü firmanın telefon numarası 0216 550 36 35 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Abooov Adanalı Dürümcü firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Abooov Adanalı Dürümcü firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Acıbadem Mah. Sarayardı Cad. No: 78 Daire: 2, Koşuyolu, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Abooov Adanalı Dürümcü

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi