Abooov Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Osman Gazi Cad. No: 122, Eyüpsultan Mah., Sancaktepe, İstanbul

Abooov Kebap İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Abooov Kebap

Tam adres bilgisi Osman Gazi Cad. No: 122, Eyüpsultan Mah., Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 311 65 75 şeklindedir. Firmality ile Abooov Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Abooov Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Abooov Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Abooov Kebap, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Abooov Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Abooov Kebap iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Abooov Kebap firmasının iletişim numarası 0216 311 65 75 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Abooov Kebap firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Abooov Kebap firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Osman Gazi Cad. No: 122, Eyüpsultan Mah., Sancaktepe, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Abooov Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi