Adana Sofrası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Rumeli Kavağı Mah. Çayır Sok. No: 8/B, Sarıyer, İstanbul

Adana Sofrası İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Adana Sofrası

Tam adres bilgisi Rumeli Kavağı Mah. Çayır Sok. No: 8/B, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 218 18 88 şeklindedir. Firmality ile Adana Sofrası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Adana Sofrası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Adana Sofrası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Adana Sofrası, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Adana Sofrası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Adana Sofrası iletişim numarası nedir?

Adana Sofrası firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 218 18 88 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Adana Sofrası firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Adana Sofrası firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Rumeli Kavağı Mah. Çayır Sok. No: 8/B, Sarıyer, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Adana Sofrası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi