Akçaabat Köfte Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Başıbüyük Mah. Atatürk Cad. No: 39, Aydınevler, Maltepe, İstanbul

Akçaabat Köfte Salonu İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Akçaabat Köfte Salonu

Tam adres bilgisi Başıbüyük Mah. Atatürk Cad. No: 39, Aydınevler, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 421 27 24 şeklindedir. Firmality ile Akçaabat Köfte Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Akçaabat Köfte Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Akçaabat Köfte Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Akçaabat Köfte Salonu, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Akçaabat Köfte Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Akçaabat Köfte Salonu telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 421 27 24 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Akçaabat Köfte Salonu firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Akçaabat Köfte Salonu, Başıbüyük Mah. Atatürk Cad. No: 39, Aydınevler, Maltepe, İstanbul adresindedir. Akçaabat Köfte Salonu firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Akçaabat Köfte Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi