Ali Rıza Sofrası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kordonboyu Mah. Hükümet Cad. No: 7, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul

Ali Rıza Sofrası İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ali Rıza Sofrası

Tam adres bilgisi Kordonboyu Mah. Hükümet Cad. No: 7, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 306 26 54 şeklindedir. Firmality ile Ali Rıza Sofrası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ali Rıza Sofrası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ali Rıza Sofrası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ali Rıza Sofrası, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ali Rıza Sofrası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ali Rıza Sofrası iletişim numarası nedir?

Ali Rıza Sofrası firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 306 26 54 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Ali Rıza Sofrası firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Ali Rıza Sofrası, Kordonboyu Mah. Hükümet Cad. No: 7, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul adresindedir. Ali Rıza Sofrası firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ali Rıza Sofrası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi