Altın Şiş Kebap İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Altın Şiş Kebap

Tam adres bilgisi Meşrutiyet Mah. Şehit İsmet Armağan Sok. No: 16, Nişantaşı, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 230 46 28 şeklindedir. Firmality ile Altın Şiş Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Altın Şiş Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Altın Şiş Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Altın Şiş Kebap, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Altın Şiş Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Altın Şiş Kebap telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Altın Şiş Kebap firmanın telefon numarası 0212 230 46 28 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Altın Şiş Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Altın Şiş Kebap, Meşrutiyet Mah. Şehit İsmet Armağan Sok. No: 16, Nişantaşı, Şişli, İstanbul adresindedir. Altın Şiş Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Altın Şiş Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi