Annem Mantı & Ev Yemekleri İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Annem Mantı & Ev Yemekleri

Tam adres bilgisi Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi Daire: 23, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 346 25 66 şeklindedir. Firmality ile Annem Mantı & Ev Yemekleri konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Annem Mantı & Ev Yemekleri konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Annem Mantı & Ev Yemekleri konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Annem Mantı & Ev Yemekleri, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Annem Mantı & Ev Yemekleri hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Annem Mantı & Ev Yemekleri iletişim numarası nedir?

Annem Mantı & Ev Yemekleri firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 346 25 66 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Annem Mantı & Ev Yemekleri firmasının adresi nedir?

Annem Mantı & Ev Yemekleri firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Ahi Evran Cad. Nazmi Akbacı İş Merkezi Daire: 23, Atatürk Oto Sanayi Sitesi, Sarıyer, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Annem Mantı & Ev Yemekleri firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Annem Mantı & Ev Yemekleri

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi