Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Cibali Mah. Elvanzade Cami Sok. No: 3, Unkapanı, Fatih, İstanbul

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Cibali Mah. Elvanzade Cami Sok. No: 3, Unkapanı, Fatih, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 534 12 84 şeklindedir. Firmality ile Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu, İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu iletişim numarası nedir?

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 534 12 84 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Cibali Mah. Elvanzade Cami Sok. No: 3, Unkapanı, Fatih, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Fatih > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Antep Sofrası Lahmacun Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi