Antepli Acıktım İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Antepli Acıktım

Tam adres bilgisi Kanarya Mah. Şahin Cad. No: 15, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 426 77 87 şeklindedir. Firmality ile Antepli Acıktım konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Antepli Acıktım konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Antepli Acıktım konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Antepli Acıktım, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Antepli Acıktım hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Antepli Acıktım iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Antepli Acıktım firmasının iletişim numarası 0212 426 77 87 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Antepli Acıktım firmasının adresi nedir?

Antepli Acıktım firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kanarya Mah. Şahin Cad. No: 15, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Antepli Acıktım firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Antepli Acıktım

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi