Anteplim İskender Kebap & Lahmacun Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

19 Mayıs Mah. Bayar Cad. No: 14 Daire: 2, Kadıköy, İstanbul

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun

Tam adres bilgisi 19 Mayıs Mah. Bayar Cad. No: 14 Daire: 2, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 467 15 15 şeklindedir. Firmality ile Anteplim İskender Kebap & Lahmacun konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Anteplim İskender Kebap & Lahmacun konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Anteplim İskender Kebap & Lahmacun hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 467 15 15 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun firmasının adresi nedir?

Anteplim İskender Kebap & Lahmacun firmasının adresi, kayıtlarımıza göre 19 Mayıs Mah. Bayar Cad. No: 14 Daire: 2, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Anteplim İskender Kebap & Lahmacun firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Anteplim İskender Kebap & Lahmacun

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi