Asırlık Köfteci İdris Baba Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kozyatağı Mah. Bayar Cad. No: 52/C, Kadıköy, İstanbul

Asırlık Köfteci İdris Baba İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Asırlık Köfteci İdris Baba

Tam adres bilgisi Kozyatağı Mah. Bayar Cad. No: 52/C, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 373 49 39 şeklindedir. Firmality ile Asırlık Köfteci İdris Baba konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Asırlık Köfteci İdris Baba konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Asırlık Köfteci İdris Baba konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Asırlık Köfteci İdris Baba, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Asırlık Köfteci İdris Baba hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Asırlık Köfteci İdris Baba iletişim numarası nedir?

Asırlık Köfteci İdris Baba firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 373 49 39 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Asırlık Köfteci İdris Baba firmasının adresi nedir?

Asırlık Köfteci İdris Baba firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kozyatağı Mah. Bayar Cad. No: 52/C, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Asırlık Köfteci İdris Baba firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Asırlık Köfteci İdris Baba

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi