Asmaaltı Kebapçısı İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Asmaaltı Kebapçısı

Tam adres bilgisi 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 125/C Daire: 1, Ondokuzmayıs (19 Mayıs), Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 410 06 81 şeklindedir. Firmality ile Asmaaltı Kebapçısı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Asmaaltı Kebapçısı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Asmaaltı Kebapçısı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Asmaaltı Kebapçısı, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Asmaaltı Kebapçısı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Asmaaltı Kebapçısı telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Asmaaltı Kebapçısı firmanın telefon numarası 0216 410 06 81 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Asmaaltı Kebapçısı firmasının adresi nedir?

Asmaaltı Kebapçısı firmasının adresi, kayıtlarımıza göre 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. No: 125/C Daire: 1, Ondokuzmayıs (19 Mayıs), Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Asmaaltı Kebapçısı firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Asmaaltı Kebapçısı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi