Ata Lokantası İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ata Lokantası

Tam adres bilgisi Ulubaş Cad. Daire: 7, Huzur Mah. Oto Sanayi Sitesi, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 264 71 00 şeklindedir. Firmality ile Ata Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ata Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ata Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ata Lokantası, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ata Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ata Lokantası telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0212 264 71 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Ata Lokantası firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Ata Lokantası firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Ulubaş Cad. Daire: 7, Huzur Mah. Oto Sanayi Sitesi, Şişli, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ata Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi