Ayasofya Kebap İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Fatih ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ayasofya Kebap

Tam adres bilgisi Küçük Ayasofya Mah. Küçük Ayasofya Cad. No: 23, Sultanahmet, Fatih, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 458 36 53 şeklindedir. Firmality ile Ayasofya Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ayasofya Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ayasofya Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayasofya Kebap, İstanbul Fatih hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ayasofya Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ayasofya Kebap iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Ayasofya Kebap firmasının iletişim numarası 0212 458 36 53 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Ayasofya Kebap firmasının adresi nedir?

Ayasofya Kebap firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Küçük Ayasofya Mah. Küçük Ayasofya Cad. No: 23, Sultanahmet, Fatih, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Ayasofya Kebap firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Fatih > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ayasofya Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi