Ayazma Pide İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Ayazma Pide

Tam adres bilgisi Fenerbahçe Mah. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. No: 1 Daire: 4, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 411 51 77 şeklindedir. Firmality ile Ayazma Pide konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ayazma Pide konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ayazma Pide konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayazma Pide, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ayazma Pide hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ayazma Pide iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Ayazma Pide firmasının iletişim numarası 0216 411 51 77 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Ayazma Pide firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Ayazma Pide firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Fenerbahçe Mah. Dr. Faruk Ayanoğlu Cad. No: 1 Daire: 4, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Ayazma Pide

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi