Bahtiyar Kebap Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Halkalı Cad., Güldarlar Sanayi Sitesi, Küçükçekmece, İstanbul

Bahtiyar Kebap Salonu İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Bahtiyar Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Halkalı Cad., Güldarlar Sanayi Sitesi, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 580 52 55 şeklindedir. Firmality ile Bahtiyar Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bahtiyar Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bahtiyar Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bahtiyar Kebap Salonu, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bahtiyar Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bahtiyar Kebap Salonu telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0212 580 52 55 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Bahtiyar Kebap Salonu firmasının adresi nedir?

Bahtiyar Kebap Salonu firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Halkalı Cad., Güldarlar Sanayi Sitesi, Küçükçekmece, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Bahtiyar Kebap Salonu firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Bahtiyar Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi