Baraka Kebap Ve Çiğköfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kaynarca Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 24/A, Kaynarca, Pendik, İstanbul

Baraka Kebap Ve Çiğköfte İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Baraka Kebap Ve Çiğköfte

Tam adres bilgisi Kaynarca Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 24/A, Kaynarca, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 397 16 66 şeklindedir. Firmality ile Baraka Kebap Ve Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Baraka Kebap Ve Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Baraka Kebap Ve Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Baraka Kebap Ve Çiğköfte, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Baraka Kebap Ve Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Baraka Kebap ve Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Baraka Kebap ve Çiğköfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 397 16 66 numarasıdır. Baraka Kebap ve Çiğköfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Baraka Kebap ve Çiğköfte firmasının adresi nedir?

Baraka Kebap ve Çiğköfte firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Kaynarca Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 24/A, Kaynarca, Pendik, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Baraka Kebap ve Çiğköfte firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Baraka Kebap Ve Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi