Başak Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Barbaros Cad. No: 33/A, Yeşilce Mah., Beşiktaş, İstanbul

Başak Lokantası İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Başak Lokantası

Tam adres bilgisi Barbaros Cad. No: 33/A, Yeşilce Mah., Beşiktaş, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 268 46 98 şeklindedir. Firmality ile Başak Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Başak Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Başak Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Başak Lokantası, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Başak Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Başak Lokantası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Başak Lokantası firmasının iletişim numarası 0212 268 46 98 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Başak Lokantası firmasının adresi nedir?

Başak Lokantası firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Barbaros Cad. No: 33/A, Yeşilce Mah., Beşiktaş, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Başak Lokantası firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Başak Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi