Bodrum Mantı & Cafe İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Bodrum Mantı & Cafe

Tam adres bilgisi Bağdat Cad. Noter Sok. No: 22/A Daire: 5, Şaşkınbakkal, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 386 00 11 şeklindedir. Firmality ile Bodrum Mantı & Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bodrum Mantı & Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bodrum Mantı & Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bodrum Mantı & Cafe, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bodrum Mantı & Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bodrum Mantı & Cafe telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Bodrum Mantı & Cafe firmanın telefon numarası 0216 386 00 11 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Bodrum Mantı & Cafe firmasının adresi nedir?

Bodrum Mantı & Cafe firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Bağdat Cad. Noter Sok. No: 22/A Daire: 5, Şaşkınbakkal, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Bodrum Mantı & Cafe firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Bodrum Mantı & Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi