Bostancı Meydan Kokoreç İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Bostancı Meydan Kokoreç

Tam adres bilgisi Emin Ali Paşa Cad. Lunapark Kavşağı No: 124 Daire: 1, Bostancı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 384 35 17 şeklindedir. Firmality ile Bostancı Meydan Kokoreç konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bostancı Meydan Kokoreç konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bostancı Meydan Kokoreç konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bostancı Meydan Kokoreç, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bostancı Meydan Kokoreç hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bostancı Meydan Kokoreç iletişim numarası nedir?

Bostancı Meydan Kokoreç firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 384 35 17 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Bostancı Meydan Kokoreç firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Bostancı Meydan Kokoreç, Emin Ali Paşa Cad. Lunapark Kavşağı No: 124 Daire: 1, Bostancı, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Bostancı Meydan Kokoreç firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Bostancı Meydan Kokoreç

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi