Çalış Balık & Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çalış Balık & Köfte

Tam adres bilgisi İstasyon Mah. Huzur Sok. Belediye Evleri No: 21, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 696 60 20 şeklindedir. Firmality ile Çalış Balık & Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çalış Balık & Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çalış Balık & Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çalış Balık & Köfte, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çalış Balık & Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çalış Balık & Köfte irtibat numarası kaçtır?

Çalış Balık & Köfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0212 696 60 20 numarasıdır. Çalış Balık & Köfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Çalış Balık & Köfte firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çalış Balık & Köfte firmanın, adresi kayıtlarımıza göre İstasyon Mah. Huzur Sok. Belediye Evleri No: 21, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çalış Balık & Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi