Çamlıca Et Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Dicle Mah. Yafes Cad., Cizre, Şırnak

Çamlıca Et Lokantası Şırnak ilimizin Cizre ilçesinde bulunmaktadır. Şırnak Cizre ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Şırnak Cizre hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çamlıca Et Lokantası

Tam adres bilgisi Dicle Mah. Yafes Cad., Cizre, Şırnak şeklindeyken, telefon numarası 0486 617 05 35 şeklindedir. Firmality ile Çamlıca Et Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çamlıca Et Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çamlıca Et Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çamlıca Et Lokantası, Şırnak Cizre hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çamlıca Et Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çamlıca Et Lokantası iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Çamlıca Et Lokantası firmasının iletişim numarası 0486 617 05 35 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Çamlıca Et Lokantası firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Çamlıca Et Lokantası, Dicle Mah. Yafes Cad., Cizre, Şırnak adresindedir. Çamlıca Et Lokantası firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Şırnak > Cizre > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çamlıca Et Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi