Canbaz Cafe & Restaurant Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kiptaş Seyrantepe Çarşı Daire: 3-4, Nish Adalar, Maltepe, İstanbul

Canbaz Cafe & Restaurant İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Canbaz Cafe & Restaurant

Tam adres bilgisi Kiptaş Seyrantepe Çarşı Daire: 3-4, Nish Adalar, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 399 16 16 şeklindedir. Firmality ile Canbaz Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Canbaz Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Canbaz Cafe & Restaurant konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Canbaz Cafe & Restaurant, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Canbaz Cafe & Restaurant hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Canbaz Cafe & Restaurant telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Canbaz Cafe & Restaurant firmanın telefon numarası 0216 399 16 16 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Canbaz Cafe & Restaurant firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Canbaz Cafe & Restaurant, Kiptaş Seyrantepe Çarşı Daire: 3-4, Nish Adalar, Maltepe, İstanbul adresindedir. Canbaz Cafe & Restaurant firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Canbaz Cafe & Restaurant

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi