Çelik Mangalbaşı Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Orta Mah. Demokrasi Cad. No: 96, Orhanlı, Tuzla, İstanbul

Çelik Mangalbaşı İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çelik Mangalbaşı

Tam adres bilgisi Orta Mah. Demokrasi Cad. No: 96, Orhanlı, Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 304 05 24 şeklindedir. Firmality ile Çelik Mangalbaşı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çelik Mangalbaşı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çelik Mangalbaşı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çelik Mangalbaşı, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çelik Mangalbaşı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çelik Mangalbaşı telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çelik Mangalbaşı firmanın telefon numarası 0216 304 05 24 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Çelik Mangalbaşı firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çelik Mangalbaşı firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Orta Mah. Demokrasi Cad. No: 96, Orhanlı, Tuzla, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çelik Mangalbaşı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi