Çeliker Lokantası Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Mehmet Akif Ersoy Mah. Kozan Cad. No: 764/A, Sarıçam, Adana

Çeliker Lokantası Adana ilimizin Sarıçam ilçesinde bulunmaktadır. Adana Sarıçam ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Sarıçam hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çeliker Lokantası

Tam adres bilgisi Mehmet Akif Ersoy Mah. Kozan Cad. No: 764/A, Sarıçam, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 329 01 67 şeklindedir. Firmality ile Çeliker Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çeliker Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çeliker Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çeliker Lokantası, Adana Sarıçam hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çeliker Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çeliker Lokantası irtibat numarası kaçtır?

Çeliker Lokantası firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0322 329 01 67 numarasıdır. Çeliker Lokantası adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Çeliker Lokantası firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çeliker Lokantası firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Mehmet Akif Ersoy Mah. Kozan Cad. No: 764/A, Sarıçam, Adana olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Sarıçam > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çeliker Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi