Cennet Dürüm Salonu İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Cennet Dürüm Salonu

Tam adres bilgisi Cennet Mah. Hürriyet Cad. Aydın Sok. No: 1/D, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 580 75 58 şeklindedir. Firmality ile Cennet Dürüm Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cennet Dürüm Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cennet Dürüm Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cennet Dürüm Salonu, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cennet Dürüm Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cennet Dürüm Salonu iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Cennet Dürüm Salonu firmasının iletişim numarası 0212 580 75 58 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Cennet Dürüm Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Cennet Dürüm Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Cennet Mah. Hürriyet Cad. Aydın Sok. No: 1/D, Küçükçekmece Merkez, Küçükçekmece, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Cennet Dürüm Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi