Cennet Köfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Samandıra Halk Tanzimi Sok. No: 1, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul

Cennet Köfte İstanbul ilimizin Sancaktepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sancaktepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Cennet Köfte

Tam adres bilgisi Samandıra Halk Tanzimi Sok. No: 1, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 311 54 40 şeklindedir. Firmality ile Cennet Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cennet Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cennet Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cennet Köfte, İstanbul Sancaktepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cennet Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cennet Köfte iletişim numarası nedir?

Cennet Köfte firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 311 54 40 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Cennet Köfte firmasının adresi nedir?

Cennet Köfte firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Samandıra Halk Tanzimi Sok. No: 1, Samandıra, Sancaktepe, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Cennet Köfte firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sancaktepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Cennet Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi