Cesa Çiğköfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Atalar Mah. Üsküdar Cad. No: 114, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul

Cesa Çiğköfte İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Cesa Çiğköfte

Tam adres bilgisi Atalar Mah. Üsküdar Cad. No: 114, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 473 00 60 şeklindedir. Firmality ile Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cesa Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cesa Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Cesa Çiğköfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 473 00 60 numarasıdır. Cesa Çiğköfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Cesa Çiğköfte firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Cesa Çiğköfte, Atalar Mah. Üsküdar Cad. No: 114, Kartal Merkez, Kartal, İstanbul adresindedir. Cesa Çiğköfte firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Cesa Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi