Çiçek Köfte İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çiçek Köfte

Tam adres bilgisi Büyükdere Cad. Hukukçular Sitesi No: 24, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 274 72 92 şeklindedir. Firmality ile Çiçek Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiçek Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiçek Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiçek Köfte, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiçek Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiçek Köfte telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0212 274 72 92 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Çiçek Köfte firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Çiçek Köfte, Büyükdere Cad. Hukukçular Sitesi No: 24, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul adresindedir. Çiçek Köfte firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çiçek Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi