Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Fevzi Çakmak Cad. No: 30/B, Sivas Merkez, Merkez, Sivas

Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu Sivas ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Sivas Merkez ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Sivas Merkez hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Fevzi Çakmak Cad. No: 30/B, Sivas Merkez, Merkez, Sivas şeklindeyken, telefon numarası 0346 223 69 71 şeklindedir. Firmality ile Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu, Sivas Merkez hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğdem Etli Pide ve Kebap Salonu telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çiğdem Etli Pide ve Kebap Salonu firmanın telefon numarası 0346 223 69 71 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Çiğdem Etli Pide ve Kebap Salonu firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çiğdem Etli Pide ve Kebap Salonu firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Fevzi Çakmak Cad. No: 30/B, Sivas Merkez, Merkez, Sivas olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Sivas > Merkez > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çiğdem Etli Pide Ve Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi