Çiğköfteci Ömer Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Şifa Mah. Hürriyet Cad. No: 59, Tuzla Merkez, Tuzla, İstanbul

Çiğköfteci Ömer Usta İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Şifa Mah. Hürriyet Cad. No: 59, Tuzla Merkez, Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 423 54 55 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Ömer Usta iletişim numarası nedir?

Çiğköfteci Ömer Usta firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 423 54 55 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Çiğköfteci Ömer Usta firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Çiğköfteci Ömer Usta, Şifa Mah. Hürriyet Cad. No: 59, Tuzla Merkez, Tuzla, İstanbul adresindedir. Çiğköfteci Ömer Usta firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çiğköfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi