Çiğköfteci Sait İstanbul ilimizin Pendik ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Pendik ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çiğköfteci Sait

Tam adres bilgisi Yenişehir Mah. Mustafa Akyol Cad. Grup Center İş Merkezi No: 158, Yenişehir, Pendik, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 482 46 35 şeklindedir. Firmality ile Çiğköfteci Sait konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğköfteci Sait konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğköfteci Sait, İstanbul Pendik hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğköfteci Sait hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğköfteci Sait irtibat numarası kaçtır?

Çiğköfteci Sait firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 482 46 35 numarasıdır. Çiğköfteci Sait adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Çiğköfteci Sait firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çiğköfteci Sait firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Yenişehir Mah. Mustafa Akyol Cad. Grup Center İş Merkezi No: 158, Yenişehir, Pendik, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Pendik > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çiğköfteci Sait

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi