Çıtır Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çıtır Usta

Tam adres bilgisi Kuşlar Tepesi Cad. No: 3/A, Atakent Mah. 2. Etap, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 696 88 88 şeklindedir. Firmality ile Çıtır Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çıtır Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çıtır Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çıtır Usta, İstanbul Küçükçekmece hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çıtır Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çıtır Usta iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Çıtır Usta firmasının iletişim numarası 0212 696 88 88 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Çıtır Usta firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çıtır Usta firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Kuşlar Tepesi Cad. No: 3/A, Atakent Mah. 2. Etap, Küçükçekmece, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çıtır Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi