Çıtır Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Eski Büyükdere Cad. Güney Plaza Daire: 13, Sarıyer, İstanbul

Çıtır Usta İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çıtır Usta

Tam adres bilgisi Eski Büyükdere Cad. Güney Plaza Daire: 13, Sarıyer, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 276 66 68 şeklindedir. Firmality ile Çıtır Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çıtır Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çıtır Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çıtır Usta, İstanbul Sarıyer hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çıtır Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çıtır Usta telefon numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Çıtır Usta firmanın telefon numarası 0212 276 66 68 olarak kayıtlarımızda mevcuttur.İlgili firmanın detayında 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi rotayı bulabilirsiniz.

Çıtır Usta firmasının adresi nedir?

Çıtır Usta firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Eski Büyükdere Cad. Güney Plaza Daire: 13, Sarıyer, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Çıtır Usta firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Sarıyer > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çıtır Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi