Cızbız Köfte Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Şemsettin Günaltay Cad. Fertibey Sok. No: 7/A, Kadıköy, İstanbul

Cızbız Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Cızbız Köfte

Tam adres bilgisi Şemsettin Günaltay Cad. Fertibey Sok. No: 7/A, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 302 60 60 şeklindedir. Firmality ile Cızbız Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cızbız Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cızbız Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cızbız Köfte, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cızbız Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cızbız Köfte irtibat numarası kaçtır?

Cızbız Köfte firması ile iribat numarası ile iletişime geçmek için kullanmanız gereken 0216 302 60 60 numarasıdır. Cızbız Köfte adresi için ilgili firmanın detayına giderek tam adresini bulabilir veya 'Yol Tarifi Al' butonunu kullanarak konumunu keşfedebilirsiniz

Cızbız Köfte firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Cızbız Köfte, Şemsettin Günaltay Cad. Fertibey Sok. No: 7/A, Kadıköy, İstanbul adresindedir. Cızbız Köfte firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Cızbız Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi