Çukurova Kebapçısı Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Ömer Paşa Sok. No: 63 Daire: 1, Göztepe, Kadıköy, İstanbul

Çukurova Kebapçısı İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Çukurova Kebapçısı

Tam adres bilgisi Ömer Paşa Sok. No: 63 Daire: 1, Göztepe, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 355 05 09 şeklindedir. Firmality ile Çukurova Kebapçısı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çukurova Kebapçısı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çukurova Kebapçısı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çukurova Kebapçısı, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çukurova Kebapçısı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çukurova Kebapçısı iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Çukurova Kebapçısı firmasının iletişim numarası 0216 355 05 09 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Çukurova Kebapçısı firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Çukurova Kebapçısı firmasına Ömer Paşa Sok. No: 63 Daire: 1, Göztepe, Kadıköy, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Çukurova Kebapçısı firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Çukurova Kebapçısı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi