Denizim Kebap Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Beyazevler Mah. Beyazevler Cad. No: 68, Çukurova, Adana

Denizim Kebap Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Denizim Kebap

Tam adres bilgisi Beyazevler Mah. Beyazevler Cad. No: 68, Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 233 34 24 şeklindedir. Firmality ile Denizim Kebap konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Denizim Kebap konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Denizim Kebap konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Denizim Kebap, Adana Çukurova hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Denizim Kebap hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Denizim Kebap telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0322 233 34 24 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Denizim Kebap firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Denizim Kebap, Beyazevler Mah. Beyazevler Cad. No: 68, Çukurova, Adana adresindedir. Denizim Kebap firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Denizim Kebap

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi