Doğu Karadeniz Pide Sarayı Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Abide-i Hürriyet Cad. No: 153/C, Şişli Merkez, Şişli, İstanbul

Doğu Karadeniz Pide Sarayı İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Doğu Karadeniz Pide Sarayı

Tam adres bilgisi Abide-i Hürriyet Cad. No: 153/C, Şişli Merkez, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 233 24 26 şeklindedir. Firmality ile Doğu Karadeniz Pide Sarayı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Pide Sarayı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Doğu Karadeniz Pide Sarayı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Doğu Karadeniz Pide Sarayı, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Doğu Karadeniz Pide Sarayı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Doğu Karadeniz Pide Sarayı iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Doğu Karadeniz Pide Sarayı firmasının iletişim numarası 0212 233 24 26 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Doğu Karadeniz Pide Sarayı firmasının adresi nedir?

Doğu Karadeniz Pide Sarayı firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Abide-i Hürriyet Cad. No: 153/C, Şişli Merkez, Şişli, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Doğu Karadeniz Pide Sarayı firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Doğu Karadeniz Pide Sarayı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi