Dönerci Ali Efendi Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Koca Yol Cad. Şebnem Sok. No: 48/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul

Dönerci Ali Efendi İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci Ali Efendi

Tam adres bilgisi Koca Yol Cad. Şebnem Sok. No: 48/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 361 04 84 şeklindedir. Firmality ile Dönerci Ali Efendi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci Ali Efendi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci Ali Efendi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci Ali Efendi, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci Ali Efendi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci Ali Efendi telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 361 04 84 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Dönerci Ali Efendi firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Dönerci Ali Efendi firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Koca Yol Cad. Şebnem Sok. No: 48/A, Bostancı, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Dönerci Ali Efendi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi