Dönerci Halil Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Topselvi Mah. Güney Yanyol Cad. No: 6, Kartal, İstanbul

Dönerci Halil Usta İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Dönerci Halil Usta

Tam adres bilgisi Topselvi Mah. Güney Yanyol Cad. No: 6, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 488 13 38 şeklindedir. Firmality ile Dönerci Halil Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dönerci Halil Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dönerci Halil Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dönerci Halil Usta, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dönerci Halil Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dönerci Halil Usta telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 488 13 38 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Dönerci Halil Usta firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Dönerci Halil Usta firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Topselvi Mah. Güney Yanyol Cad. No: 6, Kartal, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Dönerci Halil Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi