Dürümcü Kazım Usta Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Orta Mah. Vezir Küplü Cad. No: 22, Kartal, İstanbul

Dürümcü Kazım Usta İstanbul ilimizin Kartal ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kartal ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Dürümcü Kazım Usta

Tam adres bilgisi Orta Mah. Vezir Küplü Cad. No: 22, Kartal, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 309 64 64 şeklindedir. Firmality ile Dürümcü Kazım Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Dürümcü Kazım Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Dürümcü Kazım Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Dürümcü Kazım Usta, İstanbul Kartal hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Dürümcü Kazım Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Dürümcü Kazım Usta telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 309 64 64 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Dürümcü Kazım Usta firmasına nasıl ulaşılır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan, Dürümcü Kazım Usta firmasına Orta Mah. Vezir Küplü Cad. No: 22, Kartal, İstanbul adresini kullanarak gidebilsiniz. Yol tarifi almak için detay sayfasına giderek, Dürümcü Kazım Usta firmasına farklı bir ulaşım yolunu keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kartal > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Dürümcü Kazım Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi