Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Aydınlı Yolu İbrahim Koray Sok. No: 3, İçmeler, Tuzla, İstanbul

Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi İstanbul ilimizin Tuzla ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Tuzla ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi

Tam adres bilgisi Aydınlı Yolu İbrahim Koray Sok. No: 3, İçmeler, Tuzla, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 494 36 10 şeklindedir. Firmality ile Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi, İstanbul Tuzla hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Erzurum Çağ Kebap ve Dürüm Evi iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Erzurum Çağ Kebap ve Dürüm Evi firmasının iletişim numarası 0216 494 36 10 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Erzurum Çağ Kebap ve Dürüm Evi firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Erzurum Çağ Kebap ve Dürüm Evi, Aydınlı Yolu İbrahim Koray Sok. No: 3, İçmeler, Tuzla, İstanbul adresindedir. Erzurum Çağ Kebap ve Dürüm Evi firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Tuzla > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Erzurum Çağ Kebap Ve Dürüm Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi