Finike Şiş Köfte & Piyaz Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Osmanağa Mah. Leylak Sok. No: 20, Osmanağa, Kadıköy, İstanbul

Finike Şiş Köfte & Piyaz İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Finike Şiş Köfte & Piyaz

Tam adres bilgisi Osmanağa Mah. Leylak Sok. No: 20, Osmanağa, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 349 39 19 şeklindedir. Firmality ile Finike Şiş Köfte & Piyaz konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Finike Şiş Köfte & Piyaz konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Finike Şiş Köfte & Piyaz konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Finike Şiş Köfte & Piyaz, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Finike Şiş Köfte & Piyaz hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Finike Şiş Köfte & Piyaz iletişim numarası kaçtır?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisinde bulunan Finike Şiş Köfte & Piyaz firmasının iletişim numarası 0216 349 39 19 nolu numaradır. Daha detaylı bilgiler için ilgili sayfadan adres bilgisini keşfedebilirsiniz.

Finike Şiş Köfte & Piyaz firmasının adresi nedir?

Finike Şiş Köfte & Piyaz firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Osmanağa Mah. Leylak Sok. No: 20, Osmanağa, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Finike Şiş Köfte & Piyaz firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Finike Şiş Köfte & Piyaz

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi