Frullati Cafe & Restoran Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Eğitim Mah. Sarayönü Cad. No: 46, Eğitim, Kadıköy, İstanbul

Frullati Cafe & Restoran İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Frullati Cafe & Restoran

Tam adres bilgisi Eğitim Mah. Sarayönü Cad. No: 46, Eğitim, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 330 25 26 şeklindedir. Firmality ile Frullati Cafe & Restoran konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Frullati Cafe & Restoran konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Frullati Cafe & Restoran konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Frullati Cafe & Restoran, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Frullati Cafe & Restoran hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Frullati Cafe & Restoran iletişim numarası nedir?

Frullati Cafe & Restoran firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 330 25 26 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Frullati Cafe & Restoran firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Frullati Cafe & Restoran firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Eğitim Mah. Sarayönü Cad. No: 46, Eğitim, Kadıköy, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Frullati Cafe & Restoran

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi