Fulya Mis Döner Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

19 Mayıs Mah. Kilimci Sok. No: 2/C, Ondokuz Mayıs, Şişli, İstanbul

Fulya Mis Döner İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Şişli ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Fulya Mis Döner

Tam adres bilgisi 19 Mayıs Mah. Kilimci Sok. No: 2/C, Ondokuz Mayıs, Şişli, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 356 08 85 şeklindedir. Firmality ile Fulya Mis Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Fulya Mis Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Fulya Mis Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Fulya Mis Döner, İstanbul Şişli hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Fulya Mis Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Fulya Mis Döner iletişim numarası nedir?

Fulya Mis Döner firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0212 356 08 85 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Fulya Mis Döner firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Fulya Mis Döner, 19 Mayıs Mah. Kilimci Sok. No: 2/C, Ondokuz Mayıs, Şişli, İstanbul adresindedir. Fulya Mis Döner firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Şişli > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Fulya Mis Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi