Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Kozan Yolu No: 916/A, Mehmet Akif Ersoy Mah., Yüreğir, Adana

Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu Adana ilimizin Sarıçam ilçesinde bulunmaktadır. Adana Sarıçam ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Sarıçam hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu

Tam adres bilgisi Kozan Yolu No: 916/A, Mehmet Akif Ersoy Mah., Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 328 20 92 şeklindedir. Firmality ile Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu, Adana Sarıçam hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gencer Kebap ve Lahmacun Salonu telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0322 328 20 92 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Gencer Kebap ve Lahmacun Salonu firmasına nasıl gidilir?

Hazır Yemek Firmaları arasında yer alan Gencer Kebap ve Lahmacun Salonu, Kozan Yolu No: 916/A, Mehmet Akif Ersoy Mah., Yüreğir, Adana adresindedir. Gencer Kebap ve Lahmacun Salonu firmasının yol tarifi için, ilgili firmaının detay sayfasına giderek yol tarifini bulabilirsiniz veya telefonla arama yapmak için telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Sarıçam > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Gencer Kebap Ve Lahmacun Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi