Gezer Pide Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Sümer Sok. No: 10/A, Maltepe, İstanbul

Gezer Pide İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Gezer Pide

Tam adres bilgisi Sümer Sok. No: 10/A, Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 549 21 57 şeklindedir. Firmality ile Gezer Pide konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Gezer Pide konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Gezer Pide konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Gezer Pide, İstanbul Maltepe hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Gezer Pide hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Gezer Pide iletişim numarası nedir?

Gezer Pide firmasının kayıtlarımıza göre iletişim numarası 0216 549 21 57 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için firma detay sayfasına giderek adres ve lokasyon ile kolay bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Gezer Pide firması nerededir?

Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri ketegorisindeki Gezer Pide firmanın, adresi kayıtlarımıza göre Sümer Sok. No: 10/A, Maltepe, İstanbul olarak bulunmaktadır. Dilerseniz detay kısımından daha fazla bilgi alabilir veya size uygun iletişim yollarından birini kullanarak firma ile irtibata geçebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Gezer Pide

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi