Günay Konyalı Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Koşuyolu Cad. No: 86, Kadıköy, İstanbul

Günay Konyalı İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri sonuçlarında listeleniyor.

Günay Konyalı

Tam adres bilgisi Koşuyolu Cad. No: 86, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 428 35 46 şeklindedir. Firmality ile Günay Konyalı konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Günay Konyalı konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Günay Konyalı konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Günay Konyalı, İstanbul Kadıköy hazır yemek firmaları ve catering hizmetleri kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Günay Konyalı hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Günay Konyalı telefon numarası nedir?

#FİRMADI Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri kategorindeki firmanın telefon numarası 0216 428 35 46 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. Dilerseniz firma detayındaki lokasyonu kullanarak navigasyon ile en yakın güzergahı keşfedebilirsiniz.

Günay Konyalı firmasının adresi nedir?

Günay Konyalı firmasının adresi, kayıtlarımıza göre Koşuyolu Cad. No: 86, Kadıköy, İstanbul olarak yer almaktadır. Telefon ile arama yaparak ulaşım sağlamak isterseniz firmanın detay sayfasındaki 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak, Günay Konyalı firması ile iletişime geçebilirsiniz

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri > Günay Konyalı

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Hazır Yemek Firmaları ve Catering Hizmetleri

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi